You can talk with someone for years, everyday, and still, it won't mean as much as what you can have when you sit in front of someone, not saying a word, yet you feel that person with your heart, you feel like you have known the person for forever.... connections are made with the heart, not the tongue.” 

“If you want to forget something or someone, never hate it, or never hate him/her. Everything and everyone that you hate is engraved upon your heart; if you want to let go of something, if you want to forget, you cannot hate.” 

“Don't be afraid of your fears. They're not there to scare you. They're there to let you know that something is worth it.” 

“Thinking something does not make it true. Wanting something does not make it real.” 

People have to forgive. We don't have to like them, we don't have to be friends with them, we don't have to send them hearts in text messages, but we have to forgive them, to overlook, to forget. Because if we don't we are tying rocks to our feet, too much for our wings to carry

“You're going to meet many people with domineering personalities: the loud, the obnoxious, those that noisily stake their claims in your territory and everywhere else they set foot on. This is the blueprint of a predator. Predators prey on gentleness, peace, calmness, sweetness and any positivity that they sniff out as weakness. Anything that is happy and at peace they mistake for weakness. It's not your job to change these people, but it's your job to show them that your peace and gentleness do not equate to weakness. I have always appeared to be fragile and delicate but the thing is, I am not fragile and I am not delicate. I am very gentle but I can show you that the gentle also possess a poison. I compare myself to silk. People mistake silk to be weak but a silk handkerchief can protect the wearer from a gunshot. There are many people who will want to befriend you if you fit the description of what they think is weak; predators want to have friends that they can dominate over because that makes them feel strong and important. The truth is that predators have no strength and no courage. It is you who are strong, and it is you who has courage. I have lost many a friend over the fact that when they attempt to rip me, they can't. They accuse me of being deceiving; I am not deceiving, I am just made of silk. It is they who are stupid and wrongly take gentleness and fairness for weakness. There are many more predators in this world, so I want you to be made of silk. You are silk.” danielodowd:
“Andrew Jason Leung
”

danielodowd:
“Josh Chang
”

danielodowd:
“uncrate
”

danielodowd:
“Link
”

danielodowd:
“lariny
”

danielodowd:
“ioegreer
”

danielodowd:
“siuvaleeerieee
”

danielodowd:
“rebeccamckinnon
”

danielodowd:
“andrewqholzschuh
”

GIRLS: if ur at a party and a guy hands you his phone to put ur number into, text REDCROSS to 90999 and he’ll donate $10 to hurricane relief
don’t trust people who don’t support you as you try to grow into a more mature and self-realized person. don’t confide in people who aren’t as interested in your triumphs as they are in your downfalls.
fleaingfrance:
“ A rose is a rose
”

The sun will rise and set regardless. What we choose to do with the light while it’s here is up to us. Journey wisely.

Re-create yourselves: and let this be your best creation.

I water you, you water me; we grow together.

If you’re good at something never do it for free.
You were always the type that empathized with both the victim and the criminal, the heartbroken and the heart breaker, Red Riding Hood and the wolf.You write your life story by the choices you make,

Believe it or not–it takes a lot of love to hate you like this.
written by Markus Zusak, I Am the Messenger 

INSIDE EVERY PERSON YOU KNOW, THERE’S A PERSON YOU DON’T KNOW.

sapiosexual


"Gdy rozmyślasz o życiu musisz pamiętać o dwóch rzeczach:
żadna ilość poczucia winy nie naprawi błędów przeszłości
i
żadna ilość nerwów nie jest w stanie zmienić przyszłości."Do it or don’t. It’s amazing how many things in life are that easy.

Boję się pamięci o tych wszystkich ludziach, z którymi coś mnie łączyło, a z którymi rozdzieliło mnie milczenie.
— Jarosław Borszewicz

(sznurek z rolką papieru, głuchy telefon w starym stylu)

Panny nie dbają o otaczanie się luksusowymi rzeczami. Potrafią żyć skromnie. Nie obnoszą się z zarobkami i sukcesami. Starają się unikać konfliktów. Są niezwykle krytyczne i wymagające nie tylko wobec siebie, ale i innych, co często sprawia, że wchodzenie w relację z Panną jest trudne. 
Panna bywa nieśmiała, małomówna, co sprawia, że zazwyczaj posiada niewielkie, lecz dobrze sprawdzone grono przyjaciół. Bywa zgorzkniała, zagniewana lub zrezygnowana, szczególnie, gdy czynniki zewnętrzne burzą jej doskonale ułożony plan. 
Budowanie związku z Panną wymaga od drugiej osoby cierpliwości, umiejętności prowadzenia bardzo konkretnej, rzeczowej rozmowy. Osoby spod tego znaku zazwyczaj nie są zainteresowane przelotnymi znajomościami. Często wchodzą w głębokie i długotrwałe relacje zaczynające się od przyjaźni, w której pielęgnują wzajemne zaufanie. Potrafią troszczyć się o drugą osobę i pomóc jej w potrzebie
Osoby urodzone w znaku Panny to niemal stuprocentowi perfekcjoniści. Realizując swoje plany, nigdy nie zadowalają się przeciętnością.
Są osobami ułożonymi, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Dlatego też towarzyszy im wysoka kultura osobista i szacunek, jaki przejawiają względem innych. Dobrze wychowane, szanują także czas swój i innych, dlatego przeważnie dokładają starań, aby punktualnie zjawiać się na umówione spotkania
Zazwyczaj osoby urodzone w znaku Panny mogą pochwalić się wyczuciem koloru, zmysłem estetycznym i ogólnie - dobrym gustem.
Bywa, że niezależnie od swego wykształcenia i pracy zawodowej, "po godzinach" Panny pasjonują się modą.

Dużą przyjemność przynosi zodiakalnym Pannom spędzanie wolnego czasu na łonie natury.
Jak było już wspomniane, osoby spod znaku Panny mają skłonności do perfekcjonizmu, stawiają sobie bardzo wysoko poprzeczkę.
 Jeśli chodzi o inicjatywę w życiu uczuciowym i osobistym, może się zdarzyć, że trudno będzie Pannom przełamać pewną wrodzoną nieśmiałość.
Panny wierzą w ideał, dążą do perfekcji. Niepowodzenia odbijają się na ich zdrowiu, a choroby często mają podłoże psychosomatyczne. 
W miłości są Panny bardzo ostrożne. Nie ufają wielkim porywom i namiętnościom. Cenią wspólnotę poglądów, muszą mieć o czym rozmawiać. Kochają szczerze i mocno, są wierne, ale z trudem mówią o uczuciach. Pragną bezpieczeństwa i zaplanowanej przyszłości, bardzo dbają o dom i rodzinę, zamartwiają zdrowiem bliskich

Cechą charakteru, która w przypadku zodiakalnych Panien bez wątpienia wysuwa się na pierwszy plan, jest ich perfekcjonizm, który często może przerodzić się w pedantyzm. Wszystko, do czego przykładają rękę, musi być zakończone, dopieszczone, idealne przygotowane. Panny – jak żaden inny znak zodiaku – mają też ogromne skłonności do tego, aby segregować, oddzielać dobre od złego, szczególnie dbać o higienę (co może przerodzić się nawet w hipochondrię!) oraz estetykę.

 Ty i tak pojawisz się z nienacka. Namieszasz, namącisz, a potem znowu znikniesz bez pożegnania i wszystko straci sens.

 Mam alergię na nieczułe poranki, na braki, na zatłoczone pawilony, smród, kłamstwa, pusty seks. Dlaczego tak mnie (i siebie) krzywdzisz? Przychodzisz. Znikasz. Kochasz się ze mną. Uciekasz. Piszesz. Nie odpisujesz. Mnożysz ciszę. Rany. Potęgujesz szaleństwo. 

 Nieodwzajemniona miłość też jest rodzajem więzi. I to taką, która na trwałe zmienia relacje między ludźmi. Potem nie można już wrócić do znajomości, czy przyjaźni, można co najwyżej udawać… 
Paweł Pollak

 Jeszcze cię kocham. Próbowałam przestać, ale zabić miłość trudniej niż człowieka. Wystarczy jedno uderzenie, żeby umrzeć, a miłość zdycha latami, męczy się, boli. 

Maciej Wierszycki - Moje wierszowanie

 Czasem spotyka się kogoś nieziemsko pięknego. A potem z nim rozmawiasz i po 5 minutach umierasz z nudów. Ale czasem spotykasz kogoś i myślisz sobie: ‘Może być.’ A potem go poznajesz. I jego twarz staje się nimi. Jego osobowość jest na niej wypisana. I staje się czymś tak pięknym… 

 Było miło. Jak sobie tak pomyślę, to rzeczywiście było miło. Przez kilka głupich przezroczystych, podartych już teraz na kawałeczki jak nieważne dokumenty, momentów. Chwil-paragonów. Przez chwilę rzeczywiście było miło. 
Jakub Żulczyk

 Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym, co czułam, gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie, której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka - dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy, niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź, powspominamy stare dobre czasy, gdy jeszcze Ciebie kochałam. 

Długo wędrowałem, zanim doszedłem do siebie. 

Ja najchętniej opisałałabym jej z grubsza jakiś pomysł (tylko musimy go stworzyć), żeby zobaczyła oczami wyobraźni tę sesję i powiedziała nam 'tak' :DD 

Food tastes better when you eat with someone you love


Boli mnie to, że przez to wszystko straciłam tak fajnego kumpla i rozmówcę :< 
http://dazedandcomposed.tumblr.com/ http://danielodowd.tumblr.com/submit

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz