what if he stares at you, everytime you look away?
Jakby nie miało być,
Lepiej stracić niż nigdy nie mieć nic
Nawet gdyby przez chwilę mogło trwać
To niech się stanie...

Chciałem sobie pójść. Moja decyzja brzmiała: wychodzę. Ale zawahałem się, a zawsze, kiedy się wahasz, zrobisz coś odwrotnego niż to, czego naprawdę chcesz
Nigdy nie przyszło mi do głowy, że nieobecność może zajmować tyle miejsca, znacznie więcej niż obecność.

Chciałabym Cię mieć w domu na jesień. I słuchać jak patrzysz w sufit, myśląc nad tym, że pięknie jest. I zamykać Twoje oczy swoimi ustami. I usypiać Cię swoim oddechem. I uciec z Tobą gdzieś.
I żyć.Może kiedyś znajdziemy się jeszcze raz we dwoje w tym samem miejscu, o tej samej porze.Mam ochotę na wino i Twoją obecność przez całą noc.


- Zawalcz o niego! Musisz pomóc szczęściu.
- Jak Ty dziwnie wymawiasz czasownik “narzucać się”..


Nie kłamstwo, lecz prawda zabija nadzieję.


A może ja wcale nie chcę związku? Może chciałabym wpadać do niego raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, pograć w gry wideo, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzyma mnie pod kołdrą, za rękę, nadgarstek czy co tam, i prześpimy jeszcze trochę, szkołę, pracę, ważne spotkania, innych ludzi. Obudzimy się inni, uświadomieni, że z tego może wyjść coś dobrego. Zjemy śniadanie. Zawiążę mu krawat i zapnę marynarkę

Pytasz dlaczego Cię uwielbiam? Po prostu widzę w Tobie to,czego nie potrafię dostrzec w nikim innym.

Łatwo przywiązujemy się do ludzi i dlatego tak trudno jest dać im odejść, Niestety, a może właśnie stety musimy to zrobić. Kiedy nasze drogi się rozchodzą i w głębi duszy wiemy, że nie ma możliwości powrotu do stanu wcześniejszego, powinniśmy to zaakceptować. Tak się stało i tak widocznie miało być. Nie walczcie gdy nie ma o co. Stracicie mnóstwo energii, od początku będąc na przegranej pozycji. Nie roztrząsajcie pojedynczych momentów szukając rozsądnego wytłumaczenia, nie znajdziecie go. Czasami musimy odpuścić i przyjąć do świadomości fakt, że to koniec. Tak po prostu
"Suddenly she realized that what she was regretting was not the lost past but the lost future, not what had not been but what would never be."

— F. Scott Fitzgerald, A Nice Quiet Place
"And every single thing you ever did that bothered me, is every single thing I miss."
"I didn’t realize it, but the days came along one after another, and then two years were gone, and everything was gone, and I was gone."
"Long after you’ve forgotten someone’s voice, you can still remember the sound of their happiness or their sadness. You can feel it in your body."
"What I needed seemed to be absent everywhere."


Od kiedy nie mogę Cię widywać, zrozumiałem jak bardzo Cię potrzebuję. (…) Od Twojego zniknięcia wszystko wydaje mi się nijakie.


najpiękniejsza znajomość to ta, której nikt się nie spodziewał. która pojawiła się nagle, jakby z nikąd - była pełna cudownych emocji, i mnóstwa uśmiechu. najpiękniejsza znajomość to ta, która sprawiła, że zaczęłaś rozumieć, co znaczy kochać
Kinda wanna have sex

Kinda wanna sleep for 12 hours

Kinda wanna eat 2 large pizzas


 • "Umierałam pod koniec każdego pocałunku i wraz z początkiem następnego wracałam do życia."
 • "Dałaś mi przyszłość, w którą nigdy nie wierzyłem."

 • "W końcu zawsze stajemy się ofiarami głupoty. Jeśli nie własnej, to cudzej."

 • "Ciężko pracuj.
  Bądź uczciwy.
  Podążaj za swoją pasją.
  Odważnie buduj swoje marzenia.
  Nie szukaj tanich i szybkich rozwiązań. Szukaj skutecznych.
  To kim jesteś, zależy od ciebie.
  Nie szukaj ludzi, ani miejsc,które nadadzą ci sens.
  Swój sens musisz znaleźć w sobie."

 • "Czasem możesz wybierać tylko spośród samych złych opcji. Musisz zdecydować, która z nich jest najmniej zła."

 • "Wiedziałam, jak ciężko jest być córką ludzi, którzy cię nie dostrzegają, nawet jeśli stoisz przed nimi i tupiesz nogą."

 • "W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, w którym podejmuje decyzję wpływającą na jego przyszłe los, kiedy na skrzyżowaniu wielu dróg musi wybrać jedną z nich, nie wiedząc, dokąd ona prowadzi."
 • "Wiedziałam, jak ciężko jest być córką ludzi, którzy cię nie dostrzegają, nawet jeśli stoisz przed nimi i tupiesz nogą."

 • "Pozostawiłam więc moją cudowną, inteligentną rodzinę, zanurzyłam się w ciepłej kąpieli i zaczęłam rozważać samobójstwo przez utopienie. Potem jednak przypomniałam sobie o resztkach ciasta czekoladowego w lodówce i wynurzyłam się, nabierając powietrza w płuca. Dla niektórych rzeczy warto żyć."

 • "Alkohol tworzył wygodny pomost nad tą dyplomatyczną przepaścią."

 • "Mężczyźni zawsze czegoś szukają: jak są chłopcami szukają skarbów, a jak są więksi to grzebią sobie w majtkach i się łudzą że coś ciekawego tam znajdą."

 • "Wiesz, temu jednemu mężczyźnie chciałabym dać, tak zwyczajnie, tak najzwyczajniej w świecie - jak podarek imieninowy czy urodzinowy - całe moje życie. Bez reszty. Chciałabym być z nim i podróżować z nim, i czekać na niego wtedy, kiedy nie mógłby mnie ze sobą zabierać. Chciałabym dla niego utrzymywać dom w czystości i robić zapasy na zimę. Chciałabym mu zrobić na drutach albo na szydełku długi długi ciepły szalik i ciepły sweter, i ciepłe rękawiczki, i ciepłą czapkę, i bardzo ciepłe skarpety, i w ogóle. Bo to tak jest, że dla siebie, owszem, można coś tam zrobić, ale dla drugiego człowieka to już można coś niesamowicie pięknego zrobić, wszystko. Wszystko."

 • "Kiedyś mówił do mnie zupełnie inaczej. Ciekawe, czy on coś jeszcze we mnie widzi? Tylko co? Nie wiem."

 • "Odnajdę Cię. Bez względu na to, jak długo to potrwa, bez względu na to jak daleko będziesz-odnajdę Cię."

 • "Ten facet potrafiłby mnie sprowokować do uśmiechu nawet gdybym wisiała na szubienicy."

 • takie jest życie: skomplikowane, niezrozumiałe, bolesne, lecz zarazem cudowne. Każdy z nas może jedynie robić co w jego mocy i uczyć się zarówno na błędach, jak i na sukcesach."
 • "[…]kłopoty są zawsze, bez względu na to czy ich szukasz, czy unikasz. Większe, mniejsze, ale są."

 • "Obyśmy zawsze próbowali zrozumieć innych, zanim ich osądzimy. I oby ludzie umieli opowiadać nam szczerze o sobie, abyśmy mogli ocenić ich ze zrozumieniem."


 • "Rozmowy zaczynały się, ale jakby nie kończyły. Zawsze dochodziły do niewidocznego, ale wyczuwalnego punktu, za którym zapadało milczenie, a w milczeniu tym zawierało się stwierdzenie, że wszystko już wiadome i jasne, ale jasne w sposób ciemny, wiadome w sposób niemożliwy do poznania, władne w swojej bezradności, i potwierdziwszy te prawdy chwilą milczenia, rozmowa zmieniała kierunek i wkraczała w inny temat, w błahy, poboczny temat-odrzut."

 • "Gdybyśmy się nie spotkali, myślę, że moje życie nie byłoby kompletne. Przemierzałbym świat w poszukiwaniu ciebie, nawet gdybym nie wiedział, kogo tak naprawdę szukam."

 •  “Nie ma nic gorszego, kiedy umierasz, a na koncie masz mnóstwo forsy, której nie zdążyłeś wydać. Życie jest po to, żeby żyć!”. I to jest moja maksyma. Zresztą jest takie piękne przysłowie żydowskie: “Życie to najlepszy interes - dostajemy je za darmo!”, i tego się trzymam."

 • Life’s little tragedies (and realities)
  • Sometimes happiness is just temporary; sadness may stay longer.
  • Not everything the human eyes can see or the ears can hear is true.
  • Some things are meant to be fake and the real ones are not that easy to find.
  • Sometimes time is not enough to heal a broken heart, but the person it’s yearning.
  • Sometimes not everyone deserves a second chance;
  • In life chances should be limited so people will learn to take everything as an opportunity.
  • You need not just to be tough but to be fearless; you need to be weak in order to know how to be strong.
  • The person who will stay by your side no matter what happen will always be you—the one you should trust first is yourself.
  • Life is beautiful but not everything on it. Some of the things in life are meant to hurt you, to make you see the reality of it. 
  hamartian.
  She has the eyes of an angel, lips as perfect as red roses, skin as white as the snow and a body that every woman would die for. She can turn everyone’s head; she can satisfy anyone just by looking at her.
  "Perfection is what she is," they said.
  But how can someone like her be as perfect as the beautiful sky at night, if she can catch everyone’s eyes but not their hearts?

 • And later I know before I sleep, my weary heart would wonder what hurts more. Is it the fact that you’ve lost yourself for someone who always hurts you or is it the fact that I am not the one you’ve lost yourself for? 

 • little reminders
  1. Believe you are worthy. You are more than the opinions of other people. Trust yourself because you know who you are better than others. Some people would try to bring you down, but don’t let them.
  2. If you are hurt then let yourself feel all the pain. Let your body absorb the pain until you feel nothing but the hope of starting new things again. Pain would make you stronger, it could teach you a lot of things more than happiness could.  
  3. It is okay to be clueless. Take your time to explore things. Look around you and just observe. You would find answers in the sky and in the ocean. Just open your mind to positive things and you would find more than what you are looking for.
  4. Sometimes it is better to be alone. Spend time with yourself. You can take a long walk or maybe read a good book in a nice coffee shop. Let yourself be independent. Spend time with your weaknesses and strengths. Memorize yourself first before anyone or anything else.
  5. If you feel tired with all the troubles and challenges life gives you, take a rest, but don’t give up. Life is a battle of ups and downs, if you really want a life worth living, don’t just give up without putting all your efforts. You’re here in this world because you have a purpose. You’re breathing because you deserve to.

 • she has a heart thirsty for the truth but a mind contaminated with fantasies 

 • this is not about you or about us or about the thing we had. this is for the things in between. this is for those we failed to notice. this is for the little ones we didn’t value and cherish and protect. this is for the chances we didn’t take. this is for the tiny pieces which fulfilled and completed the big ones. this is for the things we overlooked because we thought they don’t matter, but darling they matter, they do matter.

 • Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz